Światowy Dzień Zespołu Downa

17453349_1285971748138696_1935625580_o

Wspieramy, opisujemy, pomagamy, łączymy się!

Dziś Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji Stowarzyszenie Bardziej Kochani razem z Lifetime Polska rusza z kampanią #liniaprosta Jak dołączyć? Nic skomplikowanego! Zrób zdjęcie swojej dłoni z prostą linią narysowaną flamastrem, wrzuć na profil i dodaj #LiniaProsta – tym samym wesprzesz Stowarzyszenie „Bardziej Kochani”! Pojedyncza, prosta, przecinająca dłoń linia to jedna z cech wyróżniających osobę z zespołem Downa. Za każde zdjęcie (własne lub udostępnione publicznie) oznaczone #LiniaProsta na Instagramie, Twitterze lub Facebooku telewizja Lifetime przekaże 5 złotych na rzecz Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Akcja #LiniaProsta trwa do końca marca 2017! Zachęcamy do udziału!
„Nic nie wiedziałem o zespole Downa. Myślałem tylko o tym, że to zespół cech, które, skumulowane w tym dzieciaku, zrujnują nasze życie. Byłem w błędzie jak w małym, strasznym, opuszczonym domu bez okiem i klamek u drzwi. Przerażony, nieświadomy, niedoinformowany. Wystarczyło jednak go poznać, by odnaleźć klucz. Wszystko się zmieniło. Przekręciłem go w zamku dwukrotnie w prawą stronę, wyszedłem, a na zewnątrz piękna łąka, przestrzeń, perspektywa. Mój syn jest inny i trzeba mu na to pozwolić” – Zdobywcy oddechu.

#downsyndrome #zespoldowna #dziendowna #down #support #bardziejkochani #LiniaProsta #swiatowydzienzespoludowna #wspieramy #zrobzdjecie #liniaprosta #zdobywcyoddechu

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s